• Latviešu
 • English
 • Русский

Sadarbība ar klientiem

sadarbiba-ar-klientiem.pngSadarbība ar klientiem

Rīkojam dažāda rakstura korporatīvos un privātos pasākumus:

jubilejas, svētki, balles, sports un aktīvā atpūta, motivācijas veicināšana, semināri un konferences, prezentācijas, mārketinga aktivitātes, B2B pasākumi u.c.

 

Valsts nozīmes kultūras notikumu un publisku pasākumu producēšana

Nodrošinām pasākumu radošos, konceptuālos, tehniskos un finanšu risinājumus, veidojam sabiedrisko attiecību un reklāmas kampaņas.

   

  Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē – kultūras programma

  Piedalījāmies kultūras programmas un ārējo diplomātijas projektu konkursā, kura ietvaros tikām apstiprināti par 50  dažādu kultūras pasākumu producentiem Rīgā, Briselē, Francijā, Luksemburgā, Itālijā un Apvienotajā Karalistē (rīkojām koncertus, izstādes, mākslinieku apmaiņas braucienus un dažādus īpašus notikumus). (2015.g.)

  Projekta lapa šeit.

   

  Latvijas dalība Venēcijas biennāles 14. starptautiskajā arhitektūras izstādē (14th International Architecture Exhibition – la Biennale di Venezia)

  2013. gadā sadarbībā ar arhitektu biroju NRJA – idejas autoriem un kuratoriem – kā projekta producenti pieteicām ideju un ar projektu "Unwritten" („Neuzrakstītā grāmata”) uzvarējām Latvijas Arhitektu savienības rīkotā konkursā. Rezultātā tapa katalogs, ekspozīcija Venēcijas Arsenālā un aktualizēti jautājumi par Latvijas pēckara arhitektūras uztveri, pētniecību un saglabāšanu. 2015. gadā katalogs tika nominēts Latvijas Grāmatizdevēju apvienības rīkotajā grāmatu mākslas konkursā „Zelta ābele 2014” nominācijā „Uzziņu literatūra”. (2014. g.).

  Projekta lapa šeit.

   

  Bērnu un jauniešu nometne LABADABA

  Lai interesanti un lietderīgi pavadītu laiku kopā ar saviem un draugu bērniem, uzņēmējam un sportistam Mārim Saukānam 2007. gadā radās ideja par nometni LABADABA. Kad Māris vēlējās izveidot mājaslapu ar šādu nosaukumu, viņš atklāja, ka pastāv mūzikas festivāls ar tieši tādu pašu nosaukumu. Satiekoties secinājām, ka teju vienlaicīgi esam radījuši nosaukumu un pat sākumā izvēlētā logo krāsas bija vienādas. Tagad ik gadu piedalāmies arī  organizēšanā, mums ir izveidojies vienots redzējums par koncepta LABADABA attīstību nākotnē, kā arī sirsnīga draudzība un veiksmīga sadarbība. Nometne ir krietni izaugusi – no desmit dalībniekiem līdz veselam simtam, tai ir arī tālejoši plāni.

  Nometnes mājas lapa šeit. (kopš 2008. g.)

   

  Latvijas dalība 52. Venēcijas mākslas biennālē

  Kuratore Ieva Kalniņa uzrunāja mūs kļūt par producentiem un kopīgi iesniegt mākslinieka Ginta Gabrāna projektu „Paraspoguļi“ Kultūras ministrijas atklātā konkursā par tiesībām reprezentēt Latvijas valsti 52. Venēcijas mākslas biennālē.

  Pirms ieplānotā trīs nedēļu ceļojuma uz Indiju iesniedzām visus nepieciešamos dokumentus, un, kad atgriezāmies mājās, mūs sagaidīja priecīga ziņa, ka konkursā esam uzvarējuši. Tika izveidots katalogs un ekspozīcija Venēcijas vēsturiskajā centrā – Scuoletta di San Giovanni Battista e del SS Sacramento, Campo Bandiera e Moro, Castello 3790.

  Venēcijas mākslas biennāles lapa šeit. (2007. g.)

  Tā aizsākās veiksmīga sadarbība ar mākslinieku Gintu Gabrānu, ar kuru kopā realizēti vēl daudz citi projekti.

  Ginta Gabrāna mājas lapa šeit.

  • Personālizstāde Parīzē "Ne no kurienes", 2015 
  • Izstāde “Foton*gleznas”, 2009
  • Dalība Rīgas un Parīzes Baltajās naktīs, instalācija “Ne vilnis, ne daļiņa. Ejot cauri sienām”,  2008
  • Personālizstāde “Paraspoguļi II. Kristāli", atklājot Rīgas Mākslas telpu 2007
  • un citus.

   

  Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts"  

  Divus gadus pēc kārtas mums uzticēja producēt Rīgas domes Kultūras un sporta departamenta jaunuzsākto projektu "Baltā nakts". Ideja aicināt pilsētniekus baudīt mūsdienu kultūras notikumus vienas nakts garumā aizgūta no Parīzes, kur «Baltā nakts» notiek jau 13 gadus, ir kļuvusi par tradicionālu notikumu un izpelnījusies nedalītas parīziešu un pilsētas viesu simpātijas. Mēs jēdzienu «baltā nakts» vairāk saistām ar laiku, kad saule tikpat kā nenoriet un dienai seko gaiša nakts, bet franču valodā teiciens «es aizvadīju baltu nakti» nozīmē, ka cilvēkam bijusi rosīga, radoša bezmiega nakts. Tolaik Rīgas domes Kultūras departamenta direktore bija Diāna Čivle, viņa arī bija Rīgas foruma idejas ieviesēja.

  Forums "Baltā nakts" kopš 2002. gada, kad tas pirmo reizi notika Parīzē, ir mudinājis arvien vairāk pilsētu rīkot pašām savas "Baltās naktis". Šobrīd radoša nomoda nakts vasaras beigās/rudens sākumā tiek rīkota arī Briselē, Romā, Madridē, Bukarestē, Monreālā, Toronto un arī Rīgā, lai ikvienam dotu iespēju atklāt un iekarot pilsētvidi ar aktuālās kultūras palīdzību.

  Kultūras foruma „Baltā nakts” mājas lapa šeit. (2006. un 2007.g.)

   

   

   

  Pareizā Ķīmija

  • Bruņinieku iela 22-1
   Rīga, LV-1011, Lavija