• Latviešu
  • English
  • Русский

Savu ideju īstenošana dzīvē

festivals-laba-daba.pngIdejas, kas rodas mūsu komandai, izvēršas par īpašiem notikumiem. Dažas idejas kļuvušas pat par tradīciju – ikgadēju pasākumu – un iemantojušas uzticīgu apmeklētāju loku.

 

Spilktākie notikumi:

LABA DABA – starptautisks mūzikas festivāls.  (kopš 2006. g.)

Ideja par festivālu radās, klausoties regeja un ska grupu 'Voiceks Voiska" un "Kuchen Beat." ritmos, kad tās uzstājās mūsu rīkotajā bērnības plenērā "Limonāde".

(2014. gadā Latvijas Pasākumu producentu asociācijas apbalvošanas ceremonijā festivāls LABA DABA tika atzīts par labāko lielo publisko pasākumu Latvijā. www.pasakumi.lv)

 www.labadaba.lv

 

ЯRmarka – LMA studentu darbu izstāde-pārdošana-labdarības akcija. (kopš 2003. g.)

Ideja radusies vērojot, kā LMA studentiem mājās uz skapjiem, plauktos, zem gultām un garāžās krājas studiju laika darbi.

www.jarmarka.org

 

Tramvaja vertikālais maršruts – mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts”. (2007. un 2008. g.)

Ideja radusies, braucot tramvajā un domājot par to, kā padarīt braucienā pavadīto laiku aizraujošu un veicināt sabiedriskā transporta izmantošanu.

 www.baltanakts.lv

 

Cirks namu pagalmos – jauno talantu izrāde “Urbānā sāga” Rīgas namu pagalmos. (2006. g.)

Ideja radusies, pateicoties bijušajai kolēģei Gintai Ernštreitei. Viņa reiz, vērojot pa logu to, kas notiek pagalmā, iedomājusies: cik gan jauki būtu, ja tur pēkšņi iebrauktu un uzstātos cirks.

Projekta lapa šeit

 

Limonāde – bērnības plenērs pieaugušajiem un bērniem Rīgas svētku ietvaros, kultūras pilī "Ziemeļblāzma" (2005. g.)

Ideja radās, domājot par pieaugušajiem, kas ikdienas rutīnā ir pārāk koncentrējušies uz nopietno lomu un rūpju nastām, bieži aizmirstot par bērnības dienu rotaļīgumu un vieglo domu lidojumu.

(Rīgas domes Kultūras Pārvalde izvirzīja projektu "Limonāde" Rīgas gada balvai kultūrā “Baltais Zvirbulis” un godalgoja nominācijā „2005. gada sadarbības projekts”.)

Projekta lapa šeit

 

Pareizā Ķīmija

  • Bruņinieku iela 22-1
    Rīga, LV-1011, Lavija