• Latviešu
  • English
  • Русский

Filozofija

Pareizā ķīmija

Mums ir svarīgi, lai komandā un sadarbībā ar klientiem un partneriem valdītu savstarpēja cieņa, uzticēšanās un labvēlība – citiem vārdiem, PAREIZĀ ĶĪMIJA.

Organizējot pasākumus, rūpējamies par to, lai rodas notikumu un lietu pareizā ķīmija: lai izvēlētie ELEMENTI savstarpēji saskanētu un, papildinot cits citu, veidotu ĪPAŠU NOTIKUMU.

Ja izveidojas PAREIZĀ ĶĪMIJA, tad radošajam lidojumam ir atvērusies bezgalīga telpa.

 

Veseluma princips

VESELUMS ir kas vairāk par elementu summu.

Pasākumu vislabāk raksturo tā atmosfēra, un atmosfēra ir šā pasākuma veselums. Atmosfēru veido daudzi elementi: ielūgumi, izraudzītā vieta, iekārtojums un noformējums, gaismas, mūzika, viesi, vadītāji, priekšnesumi, aktivitātes, apkalpojošais personāls, ēdieni un dzērieni utt. Taču atmosfēra ir vēl kas vairāk – kas netverams un vārdos neaprakstāms, tomēr sajūtams un piedzīvojams.

 

Vienotības princips

Savstarpēji saistīti un līdz ar to vienlīdz svarīgi ir visi pasākuma posmi – sākums, norise un noslēgums. Pasākuma gaidas, pirmais iespaids, uzruna un gala vārds, atsauksmes, atmiņas, fotogrāfijas vai video, nākotnes ieceres – tas viss kopā veido vienotu pasākuma tēlu.

 

Apzinātība

Plānojot pasākumu, mēs neizvēlamies neko nejaušu. Visas idejas, koncepcijas elementi un detaļas tiek pārdomātas, izveidojot vienotu veselumu.

 

Pareizā Ķīmija

  • Bruņinieku iela 22-1
    Rīga, LV-1011, Lavija