• Latviešu
  • English
  • Русский

Par uzņēmumu

Pilna servisa pasākumu aģentūru "Pareizā ķīmija" 2005. gada maijā dibināja Gundega Turnele un Lienīte Ormane. Kopš tā brīža aģentūra ir pakāpeniski augusi un attīstījusies, uzkrājusi bagātīgu pieredzi visdažādāko pasākumu rīkošanā un piesaistījusi arvien jaunus darbiniekus.

Vairāk nekā desmit darbības gados esam veiksmīgi sadarbojušies ar dažādu jomu profesionāļiem – māksliniekiem, mūziķiem, pasākumu vadītājiem, fotogrāfiem, videooperatoriem un tehniskā nodrošinājuma veicējiem. Izveidotie kontakti ļauj mums darboties operatīvi un īpaši noder situācijās, kad nepieciešami ātri vai nestandarta risinājumi.

Nodrošinām pilnu servisu jebkādam pasākumam – no idejas līdz detalizētai pasākuma programmas izstrādei un realizācijai. Nodrošinām arī mākslinieku un mūziķu piesaisti, telpu noformējuma un tehniskos risinājumus, ielūgumu un dāvanu izstrādi, līguma attiecības ar trešajām pusēm un nepieciešamajām iestādēm. Projektu ietvaros piesaistām piemērotākos profesionāļus uzdevumu izpildei.

2020. gadā mēs svinam 15 gadu jubileju! Paldies visiem klientiem, sadarbības partneriem, labvēlīgiem laika apstākļiem un veiksmei!

 

Pareizā Ķīmija

  • Bruņinieku iela 22-1
    Rīga, LV-1011, Lavija